Pomorskie Forum Eksploracyjne

Poszukiwacze skarbów są dla nas niczym... niczym bracia! ;)
Dzisiaj jest 18 sty 2017, 14:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

https://www.facebook.com/PolczynZdrojMi ... =3&theater

Odpowiedz z cytatem  
Awatar użytkownika

Bonzo.pl czy chodzi Tobie o ten wpis:

HE! KOMBATANTY HE SI3DZIELI W PIWNICACH I DO DZIŚ NIE WIADOMO KTÓREGO DNIA WYZWOLONO POŁCZYNEK.A JA MÓWIĘ ,,KOCIOŁ ŚW7DWIŃSKI OD SAN..BORKOWO.TRZEBA ZACZĄĆ.CO TAM POCIĄG ROBIŁ W LESIE,,JEDYNE MIEJSCE DO UKRYCIA.PROSTA OK 500M I WĄWÓZ ZAJĄCZKOWO ŻE CZOŁGIEM NIE OMINIESZ .SAM7 NIEMCY GO SPALILI NA WYGASZONYM KOTLE STAŁ I TAK Z GÓRKI MÓGŁ DOKULAĆ SIĘ DO STACJI POŁCZYN BRAK TAM BYŁO DLA NIEGO MIEJSCA HE HE. ALE JA TO WIEM I UMIE COFNĄĆ SIĘ W CZASIE A WY NIE.TO BYŁ ZIMNY MARZEC 1945.JA TAM BIEGAM I WIEM BORKOWO-DOBINO-BIERZNICA-SŁAWA-BIAŁOGARD-KOŁOBRZEG. HE HE.HITLERKI SWOJE DOMY SZANOWALI I W POLU SZUKALI WALKI ZASADZK,DROGA POŁCZN ZŁOCIENIEC NA WYSOKOŚCI TOPORZYK OBRONA Z DALA OD GRAJDOŁKA I.ALE CO W POŁCZYNKU BYŁO DLA NICH WAŻNE HE HE MYŚLEĆ .I BY SI€ BILI ALE ROZKAZ OPUŚC7Ć TWIERDZA KOŁOBRZEG.W POWIERZU ROSJANIE MIELI PRZEWAGĘ WAŻNA PODPOWIEDŹ.HA HA ŚIEDZICIE W POŁCZYNKU I PODZIWIACIE TĘCZOWY PODPROGOWY PRZEKAZ PARASOLA.KIEDYŚ POWIEDZĄ J III SOBIESKI TO XSENO COŚ BO POBIŁ MUZUŁMANÓW POD WIEDNIEM.TURCJI WTEDY CHYBA NIE BYŁO,DRUTÓW PRZY TORACH TEŻ?

Do takich wpisów (nie tylko na fb) nie potwierdzonych choćby jednym źródłem podchodzę bardzo ostrożnie - to raz.
A w tym dziwnym tekście nie ma mowy o pociągu pancernym tylko o jakimś pociągu (byc może zwykłym lub towarowym) - to dwa.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.